فایل ورد تشخيص خطاي ماشين سنکرون مغناطيس دائم از روي مقادير موثر جريان با استفاده از تبديل موجک و منطق فازي

لینک دانلود

 فایل ورد تشخيص خطاي ماشين سنکرون مغناطيس دائم از روي مقادير موثر جريان با استفاده از تبديل موجک و منطق فازي دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد تشخيص خطاي ماشين سنکرون مغناطيس دائم از روي مقادير موثر جريان با استفاده از تبديل موجک و منطق فازي  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد تشخيص خطاي ماشين سنکرون مغناطيس دائم از روي مقادير موثر جريان با استفاده از تبديل موجک و منطق فازي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد تشخيص خطاي ماشين سنکرون مغناطيس دائم از روي مقادير موثر جريان با استفاده از تبديل موجک و منطق فازي :


سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس بين المللي پژوهش هاي کاربردي در فناوري اطلاعات، کامپيوتر و مخابرات

تعداد صفحات :16

چکیده مقاله:

ماشین سنکرون مغناطیس دائم جزو ماشین های پرکاربرد در صنایع امروزی می باشد. بنابراین تشخیص خطای به موقع آنبرای جلوگیری از آسیب به صنایع وابسته امری ضروری به نظر می رسد.در این مقاله یک روش هوشمند برای تشخیص خطایحلقه PMSM ارائه شده است. بدین منظور جریان استاتور سه فاز استخراج شده است. سپس مقادیر موثر جریان سه فاز محاسبهگردید. در مرحله بعدی با استفاده از تبدیل موجک علاوه بر نویززدایی، با برجسته سازی سیگنال در لحظه وقوع خطا از آنبرای طراحی سیستم فازی تشخیص خطا استفاده شده است. خروجی سیستم فازی وضعیت ماشین PMSM را نشان می دهد.

توضیحات بیشتر