فایل ورد تاثير همسويي برنامه ريزي استراتژيک کسب و کار و فناوري اطلاعات بر عملکرد سازماني در شرکت هاي کوچک و متوسط

لینک دانلود

فایل ورد تاثير همسويي برنامه ريزي استراتژيک کسب و کار و فناوري اطلاعات بر عملکرد سازماني در شرکت هاي کوچک و متوسط دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد تاثير همسويي برنامه ريزي استراتژيک کسب و کار و فناوري اطلاعات بر عملکرد سازماني در شرکت هاي کوچک و متوسط کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد تاثير همسويي برنامه ريزي استراتژيک کسب و کار و فناوري اطلاعات بر عملکرد سازماني در شرکت هاي کوچک و متوسط،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد تاثير همسويي برنامه ريزي استراتژيک کسب و کار و فناوري اطلاعات بر عملکرد سازماني در شرکت هاي کوچک و متوسط :


سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس بين المللي پژوهش هاي کاربردي در فناوري اطلاعات، کامپيوتر و مخابرات

تعداد صفحات :16

چکیده مقاله:

برنامه ریزی استراتژیک در سازمان های امروزی با هدف یکپارچگی استراتژی های کسب و کار و فناوری اطلاعات در جهت اکتساب مزیت رقابتی تهیه می شود. با وجود اهمیت این موضوع، باز هم شاهد گزارش شکست های متعدد شرکت ها در این حوزه هستیم. یکی از دلایل نرخ بالای شکست برنامه ریزی استراتژیک در سازمان ها، توجه بی از حد به یک عامل و عدم توجه کامل به سایر عوامل سازمانی می باشد. در این راستا، ارزیابی آمادگی سازمان برای همسویی استراتژیک باید به عنوان نقطه اولیه و شروع فعالیت طرح های جامع مورد توجه قرار گیرد. در این پژوه با مرور ادبیات موضوع در این حوزه در می یابیم که سازمان های کوچک و متوسط تولیدی و خدماتی در زمینه همسوسازی برنامه استراتژیک کسب و کار و فناوری اطلاعات کمتر کار نموده اند، لذا در این پژوه همسویی برنامه استراتژیک کسب و کار سازمان با سیاست های فناوری اطلاعات مورد آزمون قرار گرفته اسبت. در ادامه نتایج درسازمان های کوچک و متوسط، نشان می دهد سازمان هایی که به همسوسازی فناوری اطلاعات در راستای کسب و کار اقدام نموده اند موفقیت بیشتری نصیب آن ها شده و از عملکرد سازمانی بالاتری نیز بر خوردارند.

توضیحات بیشتر