فایل ورد پيش بيني شاخص سهام مبتني بر داده کاوي با الگوريتم ژنتيک و SVM و طبقه بندي با شبکه عصبي- فازي (ANFIS)

لینک دانلود

فایل ورد پيش بيني شاخص سهام مبتني بر داده کاوي با الگوريتم ژنتيک و SVM و طبقه بندي با شبکه عصبي- فازي (ANFIS) دارای 18 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد پيش بيني شاخص سهام مبتني بر داده کاوي با الگوريتم ژنتيک و SVM و طبقه بندي با شبکه عصبي- فازي (ANFIS) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد پيش بيني شاخص سهام مبتني بر داده کاوي با الگوريتم ژنتيک و SVM و طبقه بندي با شبکه عصبي- فازي (ANFIS)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد پيش بيني شاخص سهام مبتني بر داده کاوي با الگوريتم ژنتيک و SVM و طبقه بندي با شبکه عصبي- فازي (ANFIS) :


سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس بين المللي پژوهش هاي کاربردي در فناوري اطلاعات، کامپيوتر و مخابرات

تعداد صفحات :18

چکیده مقاله:

اساساً پیش بینی متغیرهای اقتصادی، از کاربرد وسیعی در برنامه ریزی و سیاست گذاری های اقتصادی از یک سو و نیز سرمایه گذاری بخش های مختلف از سوی دیگر، برخوردار است. همچنین، یکی از مهمترین اهداف مدل سازی های اقتصادی، پیش بینی آتی متغیرهای اقتصادی بوده و بالطبع قدرت این مدل ها بر اساس صحت پیش بینی شان مورد ارزیابی قرار می گیرند. این تحقیق به بررسی دقت با داده کاوی با الگوریتم ژنتیک و SVM، شبکه عصبی- فازی (ANFIS) جهت پیش بینی قیمت سهام در سه سطح روزانه، هفتگی و ماهیانه می پردازد. جامعه آماری این تحقیق دربرگیرنده کلیه شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار در بازه زمانی 1380 تا 1394 می باشد که نمونه مورد بررسی شامل 10 شرکت می باشد. نتایج نشان می دهد که همه مدل ها قابلیت پیش بینی قیمت سهام را دارا هستند اما مدل پیشنهاد داده کاوی با الگوریتم ژنتیک و SVM و طبقه بندی با شبکه عصبی فازی (ANFIS) در توانایی بالاتری جهت پیش بینی قیمت سهام دارا می باشند.

توضیحات بیشتر