فایل ورد پردازش تصاوير ماموگرافي جهت تشخيص تودههاي سرطاني به کمک تکنيک هاي پردازش تصوير در نرم افزار MATLAB

لینک دانلود

 فایل ورد پردازش تصاوير ماموگرافي جهت تشخيص تودههاي سرطاني به کمک تکنيک هاي پردازش تصوير در نرم افزار MATLAB دارای 21 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد پردازش تصاوير ماموگرافي جهت تشخيص تودههاي سرطاني به کمک تکنيک هاي پردازش تصوير در نرم افزار MATLAB  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد پردازش تصاوير ماموگرافي جهت تشخيص تودههاي سرطاني به کمک تکنيک هاي پردازش تصوير در نرم افزار MATLAB،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد پردازش تصاوير ماموگرافي جهت تشخيص تودههاي سرطاني به کمک تکنيک هاي پردازش تصوير در نرم افزار MATLAB :


سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس بين المللي پژوهش هاي کاربردي در فناوري اطلاعات، کامپيوتر و مخابرات

تعداد صفحات :21

چکیده مقاله:

در حال حاضر سرطان یکی از مسایل مهم و اصلی بهداشت و درمان در ایران و تمام دنیا است. سرطانپستان در مقایسه با سرطان های دیگر زودتر رخ می دهد و از این رو بزرگترین علت از دست رفتنسالهای عمر در زنان و عمده ترین مشکل برای سلامتی آنها محسوب می شود. این بیماری به رغمانتشار گسترده، قابل شناسایی به موقع و معالجه قطعی است. بنابراین تشخیص به موقع می تواند مفید واقعشود. یکی از مهمترین و موثرترین راه های تشخیص این سرطان، بخصوص در مراحل اولیه بیماری،انجام ماموگرافی است. با توجه به تصاویر ماموگرافی اقدام به تشخیص توده های موجود در تصاویر می-نماییم. در این روش، نرمافزار بدون نیاز به تشخیص ناظر، نواحی اطراف توده را به طور کامل و دقیقشناسایی می کند و آن را به صورت مجزا نمایش می دهد. در این مطالعه با استفاده از تکنیک های پردازشتصویر از جمله انجام عملیات حذف نویز، تشخیص لبه و جداسازی نواحی با تراکم بیشتر به تحلیلتصاویر ماموگرافی پرداخته شده است. سرعت بالا و نبود خطای انسانی از مهمترین عوامل مؤثر درروشپیشنهادی است.

توضیحات بیشتر