فایل ورد بهينه سازي مصرف انرژي در شبکه هاي حسگر بي سيم با استفاده از سينک متحرک مبتني بر الگوريتم کرم شبتاب و leach

لینک دانلود

فایل ورد بهينه سازي مصرف انرژي در شبکه هاي حسگر بي سيم با استفاده از سينک متحرک مبتني بر الگوريتم کرم شبتاب و leach دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد بهينه سازي مصرف انرژي در شبکه هاي حسگر بي سيم با استفاده از سينک متحرک مبتني بر الگوريتم کرم شبتاب و leach کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد بهينه سازي مصرف انرژي در شبکه هاي حسگر بي سيم با استفاده از سينک متحرک مبتني بر الگوريتم کرم شبتاب و leach،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد بهينه سازي مصرف انرژي در شبکه هاي حسگر بي سيم با استفاده از سينک متحرک مبتني بر الگوريتم کرم شبتاب و leach :


سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس بين المللي پژوهش هاي کاربردي در فناوري اطلاعات، کامپيوتر و مخابرات

تعداد صفحات :12

چکیده مقاله:

شبکه های حسگر بی سیم، متشکل از تعداد زیادی گره ی حسگر ارزان قیمت برای اهداف کنترلی و نظارت بر محیط میباشند. گره های حسگر با توجه به نوع کاربرد شبکه در محیط توزیع می شوند. یکی از عمده ترین مشکلات در این نوع شبکهمسیله محدود بودن انرژی مصرفی گره ها ی حسگر می باشد. در شبکه های با سینک ثابت (BS) گره هایی که در مجاورتسیبنک قرار دارند به عنوان واسطی برای انتقال داده ی سایر گره ها به سینک عمل می کنند که همین امر باعث کاهش سریعانرژی این گره ها و در نتیجه کاهش طول عمر شبکه می شود. استفاده از سینک متحرک یکی از بهترین تکنیک ها در جهتبهبود مصرف انرژی و افزایش طول عمر شبکه می باشد. در این مقاله یک رویکرد ترکیبی برای رسیدگی به این موضوع پیشنهادشده است که ترکیبی از دو استراژی است: از الگوریتم کرم شب تاب و سینک متحرک. با به کار گیری الگوریتم کرم شبتاب مبتی بر پروتکل Fire-leach)leach) خوشه بندی حسگرها انجام شد و با استفاده از شبکه ی هاپفیلد (Hopfield Network) مسیرحرکت سینک تعیین می شود.

توضیحات بیشتر