فایل ورد بهبود زمان اجراي الگوريتم خوشه بندي k-means با استفاده از خلاصه سازي داده هاي ورودي و مدل نگاشت - کاهش

لینک دانلود

 فایل ورد بهبود زمان اجراي الگوريتم خوشه بندي k-means با استفاده از خلاصه سازي داده هاي ورودي و مدل نگاشت - کاهش دارای 18 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد بهبود زمان اجراي الگوريتم خوشه بندي k-means با استفاده از خلاصه سازي داده هاي ورودي و مدل نگاشت - کاهش  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد بهبود زمان اجراي الگوريتم خوشه بندي k-means با استفاده از خلاصه سازي داده هاي ورودي و مدل نگاشت - کاهش،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد بهبود زمان اجراي الگوريتم خوشه بندي k-means با استفاده از خلاصه سازي داده هاي ورودي و مدل نگاشت - کاهش :


سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس بين المللي پژوهش هاي کاربردي در فناوري اطلاعات، کامپيوتر و مخابرات

تعداد صفحات :18

چکیده مقاله:

الگوریتم k-means یکی از کاربردی ترین الگوریتم های خوشه بندی می باشد، که به دلیل سادهو قابل فهم بودن مورد توجه قرار گرفته است. در حالت کلی زمانی که حجم داده های ورودی بهالگوریتم خوشه بندی k-means زیاد شود، کارایی آن به دلیل محاسبات زیاد کاهش می یابد. دراین مقاله، یک الگوریتم خوشه بندی تقریبی مبتنی بر k-means را ارائه می کنیم که در آن باخلاصه سازی داده ها حجم محاسبات تا حد زیادی کاهش می یابد. فرآیند خلاصه سازی داده ها برمبنای دو پارامتر فاصله و زاویه داده ها از یک مبدا مختصات انجام شده و داده های نزدیک به هم بهعنوان یک مجموعه در نظر گرفته می شوند. سپس نماینده وزنی داده ها جایگزین مجموعه دادهمی گردد. از سوی دیگر برای کاهش زمان اجرا از مدل موازی نگاشت کاهش برای خلاصه سازی -داده های ورودی و همچنین اجرای الگوریتم، استفاده می کنیم. پیاده سازی الگوریتم پیشنهادی ومقایسه آن با خوشه بندی مرسوم k-means نشان دهنده بهبود پیچیدگی زمانی خوشه بندی به مقدارقابل توجه می باشد.

توضیحات بیشتر